Doradca klienta

Twój zakres obowiązków:

– telefoniczny, bezpośredni i mailowy kontakt z klientami,
– doradztwo klientom w zakresie wyboru najkorzystniejszych rozwiązań, adekwatnych do potrzeb,
– aktywne pozyskiwanie partnerów handlowych i budowanie długotrwałych relacji z nimi,
– inicjowanie spotkań biznesowych, prowadzenie negocjacji warunków współpracy oraz
– przygotowywanie ofert dla klientów, a także kompletowanie i analizowanie dokumentacji
– przygotowywanie umów i innych dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy

Nasze wymagania:

– umiejętność skutecznego pozyskiwania zaufania Klientów
– motywacja do osiągnięcia sukcesu zawodowego i finansowego
– koncentracja na realizacji celów: pozyskiwanie nowych klientów, zwiększenie sprzedaży w grupie
nowych klientów, systematyczna poprawa wskaźników sprzedażowych,
– zdolności negocjacyjne (umiejętność słuchania, radzenie sobie ze stresem, pewność siebie, łatwość w
nawiązywaniu kontaktów, empatia)
– doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych)
– umiejętność identyfikowania potrzeb i budowania dobrych relacji z klientem
– dobra organizacja pracy
– biegła znajomość języka polskiego

To oferujemy:

– zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
– premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
– prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
– kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.
– pracę w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze
– możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy